Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko Pyrzowice

Katowice Lotnisko
Nostarcar - przyjazna wypożyczalnia samochodów
Wypożyczalnia samochodów Katowice Lotnisko
Już wkrótce otwarcie nowego oddziału – Katowice
NostarCar

ul. Wolności
42-625 Pyrzowice
Tel.: +48 794 500 176
Tel.: +48 794 500 171
E-mail: kontakt@nostarcar.com.pl
 

Podróże samolotem, nawet na terenie jednego kraju, stały się już dziś standardem. Jeśli zaraz po przylocie na lotnisko Pyrzowice w Katowicach chcielibyście Państwo sprawnie i bez większych formalności przesiąść się w eleganckie auto, skorzystajcie z usług NostarCar! Nasza wypożyczalnia samochodów dysponuje bogatą flotą pojazdów, co pozwoli Wam wyselekcjonować na wynajem model dowolnej ulubionej marki. Wynajem umożliwi Wam zarówno komfort, swobodę i możliwość pokonywania na własną rękę wszelkich turystycznych tras, jakie sobie wybierzecie, jak i efektownego zaprezentowania się na przykład w przypadku jakiegoś oficjalnego spotkania, na które przyjedziecie reprezentatywnym pojazdem, jaki udostępni nasza wypożyczalnia.

Oferowany wynajem samochodów oparty jest o bardzo transparentne zasady związane z wpłatą kaucji, dzięki czemu możecie być Państwo pewni, że formalności ograniczone będą do minimum. Dostawa aut bezpośrednio pod lotnisko, jaką świadczy wypożyczalnia samochodów NostarCar, to także gwarancja pełnej samodzielności i braku konieczności nieustannego liczenia na taksówki, autobusy i wszelkie inne formy transportu. Wynajem samochodów to również możliwość na poczynienie dużych oszczędności, zwłaszcza w przypadku jego opcji długoterminowej, w obrębie której oddajemy pojazd w Wasze posiadanie, a jednocześnie jesteście Państwo zwolnieni ze wszelkich standardowych opłat, jakie wiązałyby się z eksploatacją auta, które należałoby do Was. Analogiczne usługi świadczymy też we Wrocławiu.

Wynajem krótkoterminowy

Szybko, bez zbędnych formalności i w pełni indywidualnie – nasza usługa wynajmu krótkoterminowego na lotnisku Pyrzowice skierowana jest do osób, które nie mają czasu na czekanie i chcą tuż po męczącym locie dotrzeć w każde miejsce. Możliwość wynajmu przez Klientów indywidualnych i biznesowych na okres 1-30 dni.

Wynajem długoterminowy

Nasza oferta skierowana jest również do osób, które na dłużej chcą zaopatrzyć się w komfortowy i bezpieczny samochód. Proponujemy wynajem długoterminowy na okres powyżej 30 dni, który jest korzystny pod względem finansowym i daje wynajmującemu możliwość korzystania z kompleksowych usług serwisowych.

Wynajem z OC sprawcy

Również na lotnisku Pyrzowice możecie Państwo odebrać swój pojazd zastępczy, który użytkować będziecie na czas naprawy własnego auta. Oferując wynajem z OC sprawcy spełniamy oczekiwania tych wszystkich Klientów, którzy poszukują wsparcia w kwestiach formalnych i nie chcą pozostać bez środka transportu.