Wypożyczalnia aut Katowice

 

 

Już wkrótce otwarcie nowego oddziału – Katowice
NostarCar

ul. Plac Wilhelma Szewczyka
40-098 Katowice

Tel.: +48 794 500 176
Tel.: +48 794 500 171
E-mail: kontakt@nostarcar.com.pl

 

Niektóre polskie miasta niesamowicie rozwinęły się w ostatnich latach. Z pewnością należą do nich Katowice. Jeśli planujecie Państwo wybrać się na Śląsk w celach turystycznych czy biznesowych nasza wypożyczalnia aut z pewnością okaże się bardzo przydatnym miejscem. Oferowany wynajem samochodów obejmuje zarówno standardowe pojazdy osobowe, jak i chociażby busy. Dzięki temu będziecie mogli dobrać pojazd bezpośrednio do Waszych potrzeb.

Nasza oferta na wynajem samochodów jest też skierowana do osób mieszkających w Katowicach, które nie chcą wikłać się w kupno własnych aut, bo z pojazdów planują korzystać wyłącznie okazjonalnie bądź przez dany okres czasu. Nasza wypożyczalnia samochodów umożliwi uniknięcie regularnych i standardowych opłat eksploatacyjnych, ograniczając je do kaucji, a dając równie dużą swobodę i możliwości użytkowania. Na wynajem znajdziecie u nas bardzo eleganckie modele między innymi takich aut jak Mitsubishi, Toyota czy Skoda, a do tego w naprawdę atrakcyjnych cenach. Oferujemy też liczne usługi dodatkowe, jak zwiększony limit kilometrów, dostarczenie samochodów na teren lotniska czy udostępnienie nawigacji i fotelika. Wypożyczalnia samochodów NostarCar to także troska o to, by wszelkie formalności były ograniczone do absolutnego minimum, nie zmuszając Państwa do przebijania się przez sterty dokumentów. W razie jakichkolwiek pytań, swoje wątpliwości możecie Państwo rozwiać poprzez wysłanie nam wiadomości przez specjalny formularz na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Najchętniej wypożyczane auta w Katowicach

Wynajem krótkoterminowy

Witamy na Śląsku, gdzie możecie Państwo zaopatrzyć się w nowoczesny samochód, który pozwoli Wam na zwiedzenie tutejszych okolic albo zrealizowanie celów biznesowych. Wynajem krótkoterminowy – na jedną dobę albo kilkanaście dni to opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie mobilność oraz szanują swój czas.

Wynajem długoterminowy

Na dłuższy okres wynajmujemy samochody zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Specjalne, atrakcyjne pod względem finansowym warunki, a także profesjonalna obsługa powodują, że zyskaliśmy zaufanie Klientów. Zapraszamy do kontaktu, rezerwacji albo bezpośredniej wizyty w jednym z naszych oddziałów.

Wynajem z OC sprawcy

Twój samochód został uszkodzony i winę za to ponosi inny kierowca? Masz prawo do wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy – zgłoś się do naszego katowickiego oddziału, a pomożemy Ci we wszystkich kwestiach formalnych, doradzimy optymalne rozwiązanie i zaopatrzymy Cię w pojazd, który z całą pewnością spełni oczekiwania.