Warunki wynajmu aut

Relacje z Klientami budujemy na zaufaniu oraz bardzo przejrzystych warunkach przygotowanej oferty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełen komfort współpracy z naszą wypożyczalnią, jak i gwarancję wynajmu auta wskazanego już na etapie rezerwacji. Poniżej przedstawiamy kilka najistotniejszych zagadnień, które pomogą odkryć atuty naszej oferty.

 • 1. Wygodna rezerwacja

  Proponujemy internetowy system rezerwacji pojazdu. W prostym formularzu mogą Państwo wskazać datę wynajmu (wraz z określeniem kiedy nastąpi zwrot pojazdu), miejsce odbioru oraz zwrotu auta (do wyboru kilka punktów we Wrocławiu). Klient ma możliwość wyboru segmentu auta, wszystkie auta w danych segmentach są nowe. Dzięki intuicyjnemu formularzowi wszyscy nasi Klienci zyskują pełną gwarancję, iż z usługi będą mogli skorzystać zgodnie z indywidualnymi, wskazanymi wcześniej preferencjami.

  Co więcej – taki sposób rezerwacji nie wymaga wcześniejszej obecności Klienta w naszej wypożyczalni. Zlecenie w całości może zostać złożone online.

 • 2. Dokumenty

  Kierowca decydujący się skorzystać z naszej usługi wynajmu musi, przez cały czas korzystania z wypożyczonego auta, posiadać przy sobie dokumenty: prawo jazdy, dowód osobisty oraz karta płatnicza.

 • 3. Ubezpieczenie

  Wielu Klientów zwraca się do nas z zapytaniem dotyczącym ewentualnych kosztów ubezpieczenia pojazdu. Pragniemy zapewnić, że wszystkie auta wchodzące w skład naszej floty zostały objęte podstawowym ubezpieczeniem OC, które jest w cenie wynajmu. Ubezpieczenie AC można opcjonalnie dokupić za niewielką opłatą podczas wypożyczenia. Dodatkowo w ramach usługi wynajmu Klienci mogą też liczyć na ubezpieczenie NW.

 • 4. Płatność

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że będąc w podróży płacimy za wszelkie usługi tak, jak w danej chwili jest nam wygodniej. Dlatego też nasza wrocławska wypożyczalnia w żaden sposób nie ogranicza formy płatności. Przyjmujemy płatność przelewem, kartą płatniczą, jak również gotówką – na miejscu, przy odbiorze auta. Ostatecznie jedna z transakcji musi zostać zrealizowana kartą płatniczą, a np depozyt klient może uregulować w walucie obcej (przykładowo swojego kraju).

 • 5. Czas wynajmu

  Okres, na jaki wypożyczacie Państwo pojazd, musi zostać podany już w dniu składania rezerwacji. Oczywiście przewidujemy możliwość jego przedłużenia – jeżeli auto nie zostało zarezerwowane w tym czasie przez innego Klienta. Wówczas możemy zaproponować Państwu inny model samochodu. Jesteśmy wypożyczalnią, która realizuje wynajem krótko- oraz długoterminowy. W kwestii długości trwania umowy pozostajemy więc w pełni elastyczni.

  Czas wynajmu liczony jest przez nas zawsze w rozliczeniu dobowym.

 • 6. Zagraniczna podróż

  Oczywiście przewidujemy możliwość skorzystania z usługi wynajmu podczas zagranicznych wyjazdów. Wymaga to jednak poinformowania wypożyczalni o miejscu docelowym podróży.