Wpożyczalnia samochodów Wrocław

Główny punkt odbioru
ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 19b
42-625 Wrocław
Port Lotniczy Wrocław S.A.
ul. Graniczna 190
54-530 Wrocław
Dworzec Główny PKP
ul. Piłsudskiego 105
50-085 Wrocław
Centrum Handlowe Borek
ul. Hallera 52
50-984 Wrocław
 

Koszty utrzymania pojazdu na stałe są dość wysokie. Jeśli planujecie Państwo korzystać z niego tylko okazjonalnie, a dodatkowo mieszkacie na Dolnym Śląsku, dużo lepszym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na ofertę jaką ma do zaproponowania nasza wypożyczalnia samochodów osobowych. Wynajem aut we Wrocławiu to rozwiązanie, w obrębie którego bardzo tanio udostępnimy Wam zaufane i poddane wszelkim technicznym przeglądom modele takich marek jak Mitsubishi, Ford czy Toyota. Dzięki temu w atrakcyjnych cenach będziecie mogli udać się zarówno na rodzinne wczasy, jak i spotkanie biznesowe, na którym elegancki pojazd z pewnością bardzo pozytywnie wpłynie na Wasz wizerunek.

Oprócz tego wynajem samochodów – zwłaszcza w wersji krótkoterminowej – doskonale sprawdzi się w przypadku turystów, chcących po prostu dysponować pojazdem, który przez te kilka dni pozwoli im na mobilność i niezależność. Oferujemy możliwość podstawienia naszych aut bezpośrednio pod lotnisko, dzięki czemu od razu uzyskacie Państwo szansę komfortowej podróży bez konieczności zamawiania taksówek czy korzystania z zatłoczonej komunikacji miejskiej. Wypożyczalnia samochodów osobowych NostarCar to także wynajem długoterminowy, który pozwoli Państwu na korzystanie z dowolnego pojazdu od miesiąca do… nawet 5 lat. Oprócz samych aut proponujemy też tanio liczne dodatki jak nawigacja czy foteliki. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia i postawienia na wynajem krótko- bądź długoterminowy.

Wynajem krótkoterminowy

Bez względu na to czy jesteś turystą, planujesz daleką podróż lub rodzinną wycieczkę, czy też prowadzisz firmę i potrzebny Ci chwilowo samochód – możesz skorzystać z naszego wynajmu krótkoterminowego. Dzięki nieskomplikowanej procedurze rezerwacji oraz kilku punktom odbioru, szybko i łatwo zaopatrzysz się w auto.

Wynajem długoterminowy

NostarCar przygotowało specjalną ofertę dla Klienta biznesowego – jeżeli chcesz zaopatrzyć swoją flotę pojazdów w najwyższej jakości pojazd, który pozwoli Ci zaoszczędzić i realizować codzienne zadania, zgłoś się do nas. Umożliwiamy wynajem długoterminowy nawet na 5 lat – na warunkach odpowiadających Klientowi.

Wynajem z OC sprawcy

Zapraszamy do któregoś z naszych punktów w sytuacji, gdy ucierpieliście Państwo na drodze i Wasz samochód musi zostać naprawiony. Zapewniamy wynajem z OC sprawcy, oferując pomoc w poradzeniu sobie z wszelkimi kwestiami formalnymi, a także nowoczesne i w pełni sprawne pojazdy, na czas naprawy Państwa auta.